Josef Procházka

6826. Stromovka

popis: Olej na kartonu, 25x35 cm, signováno vpravo dole Jos. Procházka, rám.

o autorovi: 1909, Horní Kruty - 1984, Praha

dražba ukončena: 25. 1. 2017 18:22:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 23 000 Kč