Josef Multrus - Setkání u řeky

Olej na kartonu, 27x31 cm, signováno vpravo dole Multrus, rám, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1898, Praha - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

10405. Setkání u řeky
Dražba ukončena:31.05.2017 18:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč