středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Dáma v klobouku

Olej na plátně, 53x42 cm, nesignováno, rám.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
8318. Dáma v klobouku
Dražba ukončena:23.02.2017 20:30:23
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:23 000 Kč