Josef Kilián - Z jižních Čech

Olej na překližce, 15x35 cm, signováno dole uprostřed Kilián 78, rám.

o autorovi: 1918 - 1999
Narozen v Soběslavi.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

6847. Z jižních Čech
Dražba ukončena:25.01.2017 18:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč