Josef Kadeřábek - Zátiší s ovocem a sklenicí vína

Olej na kartonu, 35x43 cm, signováno vlevo dole Kadeřábek, rám.

o autorovi: 1915 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

10410. Zátiší s ovocem a sklenicí vína
Dražba ukončena:31.05.2017 18:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč