Josef Istler - Soubor 2 prací

Kompozice I - lept, 26x22 cm; Kompozice II - lept, 16x21 cm; obě signovány dole uprostřed Istler 45, rámovány, paspartovány, zaskleny.

o autorovi: 1919 - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč

8348. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:23.02.2017 20:51:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč