Josef Istler - Pythagoras

Lept, 33x23 cm, signováno vpravo dole Istler 88, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč

11624. Pythagoras
Dražba ukončena:28.06.2017 18:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč