Olej na kartonu, 46x56 cm, signováno vlevo dole Bíno, rám. 1881, Kouřim Student Ukrajinské akademie (prof. Mako), žák Kalvodův. Krajinář, motivy z Posázaví. Pozn.: Rám mírně poškozen.