Olej na kartonu, 37x50 cm, signováno vpravo dole J. Bíno, rám. 1881, Kouřim Student Ukrajinské akademie (prof. Mako), žák Kalvodův. Krajinář, motivy z Posázaví. Pozn.: Rám poškozen.