Josef Jurutka - Bauernhof

Olej na plátně, 45x55 cm, signováno vpravo dole Jos. Jurutka, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4594. Bauernhof
Dražba ukončena:25.05.2016 20:07:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč