Josef  Loukota - Žena s psíkem

Olej na překližce, 51x68 cm, signováno vpravo dole J. Loukota, rám.

o autorovi: 1879 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

8615. Žena s psíkem
Dražba ukončena:29.03.2017 18:16:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč