Josef  Loukota - Matka s dítětem

Olej na plátně, 61x81 cm, signováno vpravo dole J. Loukota, rám.

o autorovi: 1879 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

10287. Matka s dítětem
Dražba ukončena:27.04.2017 22:07:03
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč