Jos. Janoušek - Ve vesnici za kostelíkem

Kombinovaná technika, 45x30 cm, signováno vpravo dole Jos. Janoušek 1917, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

8342. Ve vesnici za kostelíkem
Dražba ukončena:23.02.2017 20:40:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 300 Kč