Jiří Václav Hampl - Předjaří

Olej na sololitu, 48x64 cm, signováno vpravo dole J.V. Hampl, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

8007. Předjaří
Dražba ukončena:22.02.2017 18:06:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč