Jiří K. Novák - Květinové zátiší

Olej na plátně, 80x65 cm, signováno vpravo dole slabě Novák, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

10415. Květinové zátiší
Dražba ukončena:31.05.2017 18:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč