Jiří Chadima - Vltavské zdymadlo

Litografie, 20,5x25,5 cm, signováno vpravo dole Chadima 78, volný list.

o autorovi: 1923, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

7670. Vltavské zdymadlo
Dražba ukončena:15.02.2017 22:27:00
Vyvolávací cena:100 Kč
vydraženo za:2 600 Kč