Jiří Trnka - Slon

Litografie, 25x36 cm, signováno vpravo dole Trnka, rám, zaskleno.

Pozn.: Papír i rám mírně poškozeny.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

7624. Slon
Dražba ukončena:15.02.2017 21:43:19
Vyvolávací cena:1 300 Kč
vydraženo za:13 000 Kč