Jiří Trnka - Ex libris

Litografie, 9x7 cm, signováno vpravo dole Trnka, volný list.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

7645. Ex libris
Dražba ukončena:15.02.2017 22:03:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 000 Kč