Jindřich Šimek

6776. Vánoce v Pěčíně

popis: Tempera, 50x70 cm, signováno vpravo dole J. Šimek, rám.

1901, Doudleby nad Orlicí
Žák krajinářské školy Aloise Kalvody v Běhařově. Dále soukromá studia u Oty Bubeníčka v Mladé Vožici a Františka Kavána v Libuni. Na AVU se učil u prof. Nejedlého. Studijně vycestoval do Itálie a Rakouska. Vystavoval zejména na našem území.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 1. 12. 2016 22:11:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 28. 11. 2016 21:59:24 2088