Jindřich Šimek - Vánoce v Pěčíně

Tempera, 50x70 cm, signováno vpravo dole J. Šimek, rám.

1901, Doudleby nad Orlicí
Žák krajinářské školy Aloise Kalvody v Běhařově. Dále soukromá studia u Oty Bubeníčka v Mladé Vožici a Františka Kavána v Libuni. Na AVU se učil u prof. Nejedlého. Studijně vycestoval do Itálie a Rakouska. Vystavoval zejména na našem území.

Pozn.: Rám poškozen.

6776. Vánoce v Pěčíně
Dražba ukončena:01.12.2016 22:11:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 28.11.2016 21:59:24 2088