E. Jeřábek - V lese

Olej na kartonu, 100x115 cm, signováno vpravo dole E. Jeřábek 34, rám.

5124. V lese
Dražba ukončena:22.06.2016 20:49:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč