Jaroslav Štika - Sedící akt

Kresba, 38x28 cm, signováno vpravo dole Štika, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

10429. Sedící akt
Dražba ukončena:31.05.2017 18:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč