Jaroslav Skrbek - Hradčany z mostecké věže

Lept, 36,5x56 cm, signováno vpravo dole Jaroslav Skrbek 1919, volný list, mírně poškozeno.

7666. Hradčany z mostecké věže
Dražba ukončena:15.02.2017 22:23:00
Vyvolávací cena:100 Kč
vydraženo za:1 700 Kč