Jaroslav Pokorný - Předjaří

Olej na plátně. 60x80 cm. Signováno vpravo dole J. Pokorný 49. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1969
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. Loukoty a Nechleby. Ve své tvorbě byl silně ovlivněn postimpresionistickými proudy evropského malířství. Jeho díla jsou zastoupena v řadě galerií včetně Národní galerie v Praze.

302884. Předjaří
Dražba ukončena:27.12.2019 20:12:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč