Jaroslav Panuška ml. - Horské údolí

Olej na kartonu, 49x62 cm, signováno vlevo dole Panuška ml., rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

10297. Horské údolí
Dražba ukončena:27.04.2017 22:12:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 100 Kč