Jaroslav Otčenášek - Italský motiv

Kombinovaná technika, 35x82 cm. Signováno vpravo dole J. Otčenášek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

25131. Italský motiv
Dražba ukončena:28.11.2018 22:14:17
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč