Jaroslav Kučera - Artista v lahvi

Olej na plátně, 75x65 cm, signováno dole uprostřed Ruiz (Jaroslav Kučera), nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1885 – 1950
Malíř, textilní výtvarník gobelínář, učitel. Studoval na učitelském ústavu v Příboře a na UMPRUM v Praze. Tkaní gobelínů studoval v Paříži. Učil na několika školách, v létech 1922 – 1925 vedl gobelínovou školu ve Valašském Meziříčí.

6866. Artista v lahvi
Dražba ukončena:25.01.2017 19:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč