Jaroslav Grus - Loďky v zátoce

Litografie, 38x53 cm, signováno vpravo dole J. Grus 41, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

8629. Loďky v zátoce
Dražba ukončena:29.03.2017 18:27:00
Vyvolávací cena:700 Kč
nebylo vydraženo