MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Dřevoryt, 19x28 cm, nesignováno, rám, zaskleno.
> zpět na aukční výsledky
japonský umělec pravděpodobně 19. století
11238. Erotický motiv
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 400 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 400 Kč
2081
1 300 Kč
659
1 200 Kč
limit (14.06.2017 21:54:27)
2081
1 200 Kč
659
1 100 Kč
limit (14.06.2017 21:54:14)
2081
1 000 Kč
659
900 Kč
limit (14.06.2017 21:51:18)
2081
800 Kč
934
700 Kč
limit (14.06.2017 17:36:54)
659
600 Kč
934
500 Kč
limit (09.06.2017 23:26:07)
659