japonský umělec pravděpodobně 19. století - Erotický motiv

Dřevoryt, 19x28 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

japonský umělec pravděpodobně 19. století
11238. Erotický motiv
Dražba ukončena:14.06.2017 22:02:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč