Janeček - Zimní Praha

Olej na plátně, 68x89 cm, signováno vpravo dole Janeček, rám.

6869. Zimní Praha
Dražba ukončena:25.01.2017 18:50:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč