Jan Melichar - Polní cesta

Olej na kartonu, 44x70 cm, signováno vpravo dole J. Melichar, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904 - ?

8641. Polní cesta
Dražba ukončena:29.03.2017 18:39:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč