Jan Mehl

6841. Matka s dítětem

popis: Olej na plátně, 65x50 cm, signováno vpravo dole Jan Mehl, rám.

Pozn.: Přerámováno.

o autorovi: 1912 (Česká Třebová) - 1990 (Praha)
Malíř v Moravské Třebové. Žák veřejné školy uměleckých řemesel v Brně a pražské akademie u prof. Nechleby a speciální školy u prof. W. Nowaka. Portrétista, maloval obrazy s figurálními motivy a také krajiny. Věnoval abstraktní malbě, grafice a restaurování nástěnných maleb.

dražba ukončena: 25. 1. 2017 18:18:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 18 000 Kč