Jan Juška

6775. V zimě

popis: Tempera, 42x62 cm, signováno vlevo dole Juška, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 1. 12. 2016 22:10:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč