Jan Juška - V zimě

Tempera, 42x62 cm, signováno vlevo dole Juška, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6775. V zimě
Dražba ukončena:01.12.2016 22:10:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč