Jakub Obrovský - Trh

Kombinovaná technika, 42x53 cm, nesignováno, nerámováno.

Pozn.: Matka současné majitelky získala díla ve 40. letech, kdy pracovala pro Obrovského jako modelka. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

6858. Trh
Dražba ukončena:25.01.2017 18:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč