J. Tanzinger - Alpské stavení u cesty

Olej na plátně, 70x98 cm, signováno vlevo dole J. Tanzinger, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

4599. Alpské stavení u cesty
Dražba ukončena:25.05.2016 20:08:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč