J. Steinský - Les nad řekou

Olej na plátně, 70x100 cm, signováno vpravo dole J. Steinský, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

6848. Les nad řekou
Dražba ukončena:25.01.2017 18:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč