J. Morikovtz - Hráči karet

Olej na plátně, 67x54 cm, signováno vlevo dole J. Morikovtz, rám.

Pozn.: Rám i malba restaurovány.

4230. Hráči karet
Dražba ukončena:31.03.2016 20:36:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč