J. Moravec - Kompozice

Kombinovaná technika, 46x38 cm, signováno vlevo nahoře J. Moravec 1994, nerámováno.

8207. Kompozice
Dražba ukončena:23.02.2017 18:25:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:400 Kč