J. Mareček - Podzim v krajině

Olej na plátně, 65x75 cm, signováno vpravo dole J. Mareček, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6777. Podzim v krajině
Dražba ukončena:01.12.2016 22:15:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč