J. Mareček

6777. Podzim v krajině

popis: Olej na plátně, 65x75 cm, signováno vpravo dole J. Mareček, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 1. 12. 2016 22:15:03

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 800 Kč