J. Habart - Břízy za vesnicí

Olej na překližce, 36x30 cm, signováno vpravo dole J. Habart, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

8028. Břízy za vesnicí
Dražba ukončena:22.02.2017 18:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč