J. F. Hoffmann - Srnky v lese

Olej na plátně, 135x154 cm, signováno vpravo dole J. F. Hoffmann 1891, rám.

Pozn.: Malba místy poškozena. Nažehleno na druhotné plátno.

5721. Srnky v lese
Dražba ukončena:29.09.2016 21:53:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč