Olej na plátně, 75x65 cm, signováno vpravo dole Ivan Lošak Praha 1946, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1913 - 1999
Narodil se na Ukrajině, ale žil a tvořil na Příbramsku. Vystudoval učitelský ústav v Užhorodě, poté AVU v Praze a speciální školu sochařství, malířství, grafiky a keramiky na Ukrajinské výtvarné akademii v Praze. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, pražským motivům a zátiším. Byl také autorem plaket k významným celostátním výročím.