Ivan Lošák - Kopretiny

Olej na plátně, 75x65 cm, signováno vpravo dole Ivan Lošak Praha 1946, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1913 - 1999
Narodil se na Ukrajině, ale žil a tvořil na Příbramsku. Vystudoval učitelský ústav v Užhorodě, poté AVU v Praze a speciální školu sochařství, malířství, grafiky a keramiky na Ukrajinské výtvarné akademii v Praze. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, pražským motivům a zátiším. Byl také autorem plaket k významným celostátním výročím.

10273. Kopretiny
Dražba ukončena:27.04.2017 21:52:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč