MENU
Vstup do aukce
167. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
30. října 2024 od 20:00
167. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
31. října 2024 od 20:00
169. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
13. října 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
volné listy.
Pozn.: Některé poškozeny.
> zpět na aukční výsledky
čeští a evropští malíři 20. stol.
4963. Soubor 15- ti grafických listů a tisků
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 800 Kč
1533
1 700 Kč
limit (26.05.2016 21:31:46)
292
1 700 Kč
1533
1 600 Kč
limit (26.05.2016 21:30:56)
292
1 560 Kč
1533
900 Kč
292
800 Kč
limit (25.05.2016 15:54:16)
927
700 Kč
927
600 Kč
1277
500 Kč
852