Jan Hudec - Kytarista

Olej na plátně, 43x29 cm, signováno vpravo dole Hudec 1916, rám.

1891, Praha
Žák ČVUT v Praze. Poté studia na AVU (1912-1915; prof. Loukota, Bukovac). Studijně vycestoval do Německa, Vídně, Itálie, Paříže i Jugoslavie. Je také průkopníkem uměleckých snah v loutkařství. Zabývá se také ilustrací a grafikou.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4223. Kytarista
Dražba ukončena:31.03.2016 20:29:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 200 Kč