Henri Matisse - Femme Á la chaise rouge

Litografie, 22x14,5 cm, signováno vpravo dole Henri Matisse, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1869 – 1954
Francouzský malíř, sochař a grafik, hlavní představitel fauvismu.

8032. Femme Á la chaise rouge
Dražba ukončena:22.02.2017 18:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč