Henri de Toulouse Lautrec - Moulin Rouge - La Goulue

Litografie, 29,5x18,5 cm, signováno vlevo dole TH. Lautrec, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1864-1901
Francouzský malíř.

8030. Moulin Rouge - La Goulue
Dražba ukončena:22.02.2017 18:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč