Gustav Reiter - U Karlova mostu

Olej na plátně, 78x54 cm, signováno vpravo dole G. Reiter 1942, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

8364. U Karlova mostu
Dražba ukončena:23.02.2017 21:02:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč