Gustav Porš - Zimní krajina

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 24x30 cm, signováno vlevo dole Porš Gustav, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba mírně znečištěna. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

6839. Zimní krajina
Dražba ukončena:25.01.2017 18:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč