Gustav Porš

6839. Zimní krajina

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 24x30 cm, signováno vlevo dole Porš Gustav, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba mírně znečištěna. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

dražba ukončena: 25. 1. 2017 18:16:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 14 000 Kč