Gius. Pera - Citrus medica

Litografie, 33x25 cm, signováno vpravo dole Gius. Pera, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen.

11625. Citrus medica
Dražba ukončena:28.06.2017 18:30:20
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 500 Kč