Fürst - Zarostlý rybník

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Fürst. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, karton zvlněn.

29671. Zarostlý rybník
Dražba ukončena:27.03.2019 22:10:16
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:12 000 Kč