Franz von Stuck - Salome

Heliogravura, 54x55 cm, volný list, signováno vpravo dole Franz von Stuck 1906.

Pozn.: Mírně poškozeno.

11245. Salome
Dražba ukončena:14.06.2017 21:59:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:3 000 Kč